Fotorámiky na stenu

Fotorámiky

Fotorámiky sa dá použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel. Prečo si vybrať len jeden obrázok, ak máte možnosť vybrať si niekoľko obľúbených momentov? Pomocou tohto rámčeka fotorámiky máte k dispozícii šesť fotografií a môžete sa rozhodnúť, či chcete zavesiť rámček na výšku alebo na šírku. Ušľachtilý matný čierny drevený rám zvýrazní krásu Vašich snímkov.

Fotorámiky na viac fotiek

Fotorámiky na stenu

Sortiment neustále obnovujeme podľa nových vzorov a farieb, na obrázkoch je len zopár vzorov. Či už ako darček alebo pre vlastné potreby - tento obrazový rám z dreva je ideálnym miestom na uchovanie vašich spomienok. Tento drevené lacné fotorámiky obrazový rám z bieleho dreva je práve to správne, čo krásne ukáže na stene! Vyzdobte steny, dvere, police alebo skrinky s týmto dekoratívnym rámom ktorý môže byť kombinovaný so všetkými farbami.

 

Hľadáte pekný darček pre blízkeho človeka na Vianoce? Potom zoberte fotografiu a umiestnite ju do extravagantného rámčeka. Zrkadlový efekt robí všetko ešte zaujímavejším a vznešený dizajn naozaj vyhovuje každému štýlu nábytku.