Drevené rámiky Hama

Drevené rámy

Drevený rám sa dá použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel. Dervené rámy sú určený nie len pre obytné, ale aj kancelárske použitie. Slúžia tiež na zarámovanie reklamných fotografií, diplomov, oznamov, kresieb detí, rodinných portrétov, svadobných fotografií, plagátov a grafických listov. Vďaka jednoduchému čistému prevedeniu a neutrálnemu vzhľadu je fotorámiky možné ho aplikovať na stenu v akomkoľvek interiéri bez toho, aby narušil jeho štýl. So zarámovanou fotografiu môžete použiť ako skvelý darček.

Fotorámiky cena

drevené ramiky

Rámovanie je veľmi jednoduché a po zarámovaní sa menšie formáty rámov dajú postaviť na stôl alebo príborník. Rámy slúžia pre zavesenie vašich fotografií z dovolenky, preto su univerzálnym doplnkom vášho interiéru a najcennejších spomienok. Kvalitnejšie antireflexné sklo zabezpečí, aby fotografia vynikla bez rôznych odrazov z osvetlenia.

 

Menšie rámčeky sú prispôsobené obyčajne na postavenie na stôl na ležato i na stojato a pre zavesenie na stenu. Väčšie rámy sú v prevedení na stenu. Vhodným doplnkom sú tiež do múzeí,  zdravotných stredísk, hotelov, kasín a reštaurácií, divadiel a úradov.
Môžete si byť istý, že Vaše spomienky budú v bezpečí pred zubom času.,

 

Tým že sa vyrába v mnohých farebných odtieňoch je použiteľný najmä do detských izieb, pretože sa dá dolatiť ku každej farbe detskej izby.