Rámiky na fotky na stenu

Rámiky na fotky na stenu

Drevený rám sa dá použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel. Rámky na fotky sú určený nie len pre obytné, ale aj kancelárske použitie. Slúžia tiež na zarámovanie reklamných fotografií, diplomov, oznamov, kresieb detí, rodinných portrétov, svadobných fotografií, plagátov a grafických listov. Jemný dizajn rámu zaisťuje, že sa motív dostane rámiky na fotky do popredia. Rám je vyrobený z kvalitného dreva. Vďaka jednoduchému čistému prevedeniu a neutrálnemu vzhľadu je možné ho aplikovať na stenu v akomkoľvek interiéri bez toho, aby narušil jeho štýl. So zarámovanou fotografiu môžete použiť ako skvelý darček.

Drevené rámiky na fotky

Drevené rámiky na fotky

Sortiment neustále obnovujeme podľa nových vzorov a farieb, na obrázkoch je len zopár vzorov. Rámy slúžia pre zavesenie vašich fotografií z dovolenky, preto su univerzálnym doplnkom vášho interiéru a najcennejších spomienok. Či už ako darček alebo pre vlastné potreby - tento obrazový rám z dreva je ideálnym miestom na uchovanie vašich spomienok.

 

Hľadáte pekný darček pre blízkeho človeka na Vianoce? Potom zoberte fotografiu a umiestnite ju do extravagantného rámčeka. Zrkadlový efekt robí všetko ešte zaujímavejším a vznešený dizajn naozaj vyhovuje každému štýlu nábytku.