Fotorámik na stenu

Fotoramik

Prečo si vybrať len jeden obrázok, ak máte možnosť vybrať si niekoľko obľúbených momentov? Pomocou tohto rámčeka máte k dispozícii šesť fotografií a môžete sa rozhodnúť, či chcete fotorámik zavesiť rámček na výšku alebo na šírku. Ušľachtilý matný čierny drevený rám zvýrazní krásu Vašich snímkov. Pomocou tohto rámčeka máte k dispozícii šesť fotografií a môžete sa rozhodnúť, či chcete zavesiť rámček na výšku alebo na šírku. Ušľachtilý matný čierny drevený rám zvýrazní krásu Vašich snímkov.

Fotorámik na viac fotiek

Fotorámiky na stenu

Položte svoje obľúbené fotografie a obrázky na stôl alebo na poličku pomocou týchto elegantných rámikov. Kvalitný materiál a vynikajúce spracovanie vytvárajú mimoriadne vznešený vzhľad. Fotografické rámčeky v menších formátoch sú vybavené čiernou zadnou stenou a podperou – možno ich postaviť na stôl.

 

Hama vyrába obrazové rámiky vo vlastných továrňach v rámci Európskej únie neďaleko Brna v Čechách. Pri príležitosti 75. výročia založenia fotoramik spoločnosti bola v roku 1999 otvorená vlastná výroba. Obrovská kapacita úložiska, optimalizované pracovné postupy a aizovaný tok tovaru v Hame zabezpečí Vám ako zákazníkovi  rýchle dodanie v priebehu niekoľkých dní. Výhoda pre vás: trvalo vysoká kvalita cenovo dostupných rámov. .